Zamknij
REKLAMA

Policjanci odnaleźli zaginione osoby

17:26, 25.05.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnich dniach policjanci z komisariatu w Sulejówku, otrzymali dwa zgłoszenia zaginięć osób. W jednym przypadku były to dwie dziewczynki, które wyszły z posesji w nieznanym kierunku, w drugim przypadku zaginiona 70-letnia seniorka chora na alzheimera.

Kolejny raz nie zawiedli funkcjonariusze. Wszystkie osoby bardzo szybko odnaleziono i całe i zdrowe przekazane rodzinom. Apelujemy o wzmożoną czujność podczas opieki nad osobami, za które jesteśmy odpowiedzialni!

W czwartek 21 maja, kilkanaście minut przed 20:00, dyżurny komisariatu policji w Sulejówku odebrał zgłoszenie od przejętego mężczyzny, że przed chwilą jego 6-letnia córka wraz z koleżanką lat 3, wyszły z posesji w nieznanym kierunku.

Dyżurny zebrał potrzebne informacje o wyglądzie dzieci, ich ubiorze i przekazał podległym patrolom. Funkcjonariusze rozpoczęli pilne poszukiwania dziewczynek.

Już po kilkunastu minutach dzielnicowy oraz drugi funkcjonariusz, który pomagał w prowadzonych poszukiwaniach, zauważyli idące dzieciaki ul. Gdańską w Sulejówku. Za chwilę dziewczynki były pod opieką rodziców.

Zagrożenie było jednak duże, ponieważ ul. Gdańska graniczy z kompleksem leśnym tzw. Parkiem Glinianki gdzie jest m. in. zbiornik wodny. Całe szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie, choć wiemy wszyscy, że o tragedię naprawdę nie trudno. Wystarczy chwila nieuwagi!

Kolejne poszukiwania dotyczyły 70-letniej mieszkanki Sulejówka cierpiącej na zaniki pamięci. Kobieta wyszła z domu w nieznanym kierunku , i nie odbiera telefonu.

Informacje o zaginionej trafiły do patroli na terenie miasta Sulejówek oraz sąsiednich gmin. Podczas sprawdzania ulic i dróg powiatu mińskiego, jedna z załóg z komisariatu w Stanisławowie zauważyła w Zalesiu idącą poboczem trasy 637 kobietę. Okazało się, że to zaginiona 70-latka. Seniorka cała i zdrowa została przekazana rodzinie.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz