Zamknij

Miński sztab wyborczy Kidawy-Błońskiej powołany

07:37, 11.02.2020 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek, 10 lutego, powiatowy sztab wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zainaugurował swoją działalność podczas konferencji. Kieruje nim poseł Czesław Mroczek, a za poszczególne obszary odpowiedzialni są działacze i sympatycy Platformy Obywatelskiej w powiecie  mińskim.

Współpracą z samorządami zajmie się Witold Kikolski, wolontariat i kontakt z organizacjami pozarządowymi – Leszek Celej, media społecznościowe i kontakt z prasą – Alicja Cichoń oraz Marcin Jakubowski, który jednocześnie jest miejskim koordynatorem kampanii. Jerzy Gryz zajmie się sprawami organizacyjnymi, m.in. przyjmowaniem zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych czy miejsc do wieszania banerów wyborczych kandydatki, a wspierać go w tym obszarze będzie Jerzy Mróz (.Nowoczesna). Zaproszenie do współpracy w powiatowym sztabie wyborczym przyjęli również Dariusz Jaszczuk, Barbara Reda, Andrzej Kuć, Dorota Kikolska, Krzysztof Gruziński oraz wielu sympatyków z gmin ościennych.

- Majowe wybory są niezwykle ważne. – zaznaczył Czesław Mroczek – Potrzebny jest człowiek, który będzie prezydentem wszystkich Polaków. Który zauważy tę wielką szansę, jaką mamy współcześnie i będzie robił wszystko razem z rządem i Polakami, byśmy tę szansę wykorzystując, zadbali o dobrą przyszłość dla Polski. Taką kandydatką jest marszałek Małgorzata Kidawa-Błońska. W całym kraju gromadzą się wokół tej kandydatury ludzie, którzy chcą, byśmy te wybory wygrali. Taki komitet powstał również w Mińsku Mazowieckim i skupia ludzi ze wszystkich gmin powiatu mińskiego. - kontynuował poseł.

- W Mińsku Mazowieckim kampanię Małgorzaty Kidawy-Błońskiej rozpoczynamy przy rondzie gen. Józefa Hallera. - podkreślił Marcin Jakubowski - 100 lat temu gen. Haller dokonał symbolicznych zaślubin z polskim morzem. Dzisiaj w Pucku jest nasza kandydatka. To 100 lat polskiej niepodległości i my znowu musimy walczyć o podstawowe wartości, takie jak demokracja, wolność czy jedność wszystkich Polaków. Dzisiaj rozpoczynamy akcję zbierania podpisów, by zebrać ich więcej niż ustawowo wymagane 100 tys.

- 10 maja musimy spełnić nasz obywatelski obowiązek i zagłosować za Polską. Razem dokonamy zmiany i zatrzymamy deprawację naszego kraju. - mówił Witold Kikolski.

- Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców naszego powiatu, którzy chcieliby włączyć się w kampanię. – kontynuowała Alicja Cichoń – Pisząc na adres mmzmkb@gmail.com, można zgłosić się z chęcią działania w kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w powiecie mińskim.

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja 2020 r., II tura 24 maja. Sztab o działaniach lokalnych informować będzie m.in. na profilu https://www.facebook.com/POMinskMaz

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

alamaalama

0 0

błąd systemu 22:21, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mroczek Cz. Mroczek Cz.

0 0

Widzę już KOD pikietujący i krzyczący w MM i "sprawiedliwy" Cz. M. za Panią, która nie wie czy jest Kidawą czy Błońską. 10:53, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone