Zamknij

Odpowie za posiadanie amfetaminy

11:04, 11.01.2020 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zespołu wywiadowczego zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Siennica, który posiadał w kieszeni spodni torebkę z białym proszkiem. Okazało się, że jest to amfetamina. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzut karny. Przyznał się do niego i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci zespołu wywiadowczego patrolowali przed kilkoma dniami przydzielony rejon służbowy. W pewnej chwili zauważyli jadącą mazdę. Policjanci mieli podejrzenia, że kierujący może posiadać środki zabronione.

Funkcjonariusze ruszyli za mazdą i zatrzymali ten pojazd do kontroli drogowej. Podczas interwencji, 27-letni kierujący zachowywał się wyjątkowo nerwowo. Wywiadowcy dokładnie sprawdzili zawartość kieszeni w odzieży tego mężczyzny. Okazało się, że w kieszeni spodni miał torebkę z białym proszkiem. Substancja została zabezpieczona.

Policjanci sprawdzili narkotestem biały proszek, była to amfetamina. 27-latek usłyszał w tej sprawie zarzut karny posiadania narkotyku. Przyznał się do niego i dobrowolnie poddał się karze grzywny. Musi także pokryć koszty postępowania.

Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami lub dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie znają. Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy, gdy ktoś namawia nas na dopalacze. Nigdy nie wiemy, jak organizm ludzki zachowa się po zażyciu nawet najmniejszej dawki takiej substancji chemicznej.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone