Zamknij

Sukces stowarzyszenia "Krok Dalej"

11:14, 29.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

23 maja po raz trzeci stowarzyszenie "Krok Dalej" wystawiło reprezentację na Mazowiecki Drużynowy Turniej Bocci tradycyjnie organizowany w Wołominie. 

Zawodnicy: Robert Cichocki, Paweł Traczyk i Radosław Zalewski godnie zaprezentowali się na zawodach. Była to już VI edycja turnieju organizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie wespół z Powiatem Wołomińskim pod honorowym patronatem marszałka Województwa Mazowieckiego i jak się okazało najliczniejsza i najbardziej udana dla nas.

Przybyło 48 drużyn z całego Mazowsza. Ponad 140 zawodników i zawodniczek rywalizowało na 6 boiskach równocześnie. Stowarzyszenie z naszego regionu, mimo przegranej w swoim pierwszym meczu na turnieju, nie poddała się. Był to tylko bodziec do większej mobilizacji i współpracy naszych zawodników. W efekcie, po zaciętych i emocjonujących walkach wygrało kolejnych 5 meczy i odpadła dopiero w meczu, który decydował o wejściu do finału. Ostatecznie stowarzyszenie zajęło 7 miejsce na 48 drużyn, co przełożyło się na sukces w imprezie tej rangi. Do Mińska Mazowieckiego przyjechał okazały puchar i dyplom, a także sportowe upominki. 

Trenerem drużyny i jej kierownikiem jest fizjoterapeuta Michał Wroński. Opiekunami i gorącymi kibicami - asystenci osób niepełnosprawnych: Agnieszka Snarska i Lech Pskiet, Barbara Traczyk oraz zawodniczka rezerwowa Klaudia Nowicka.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone