Zamknij

Trzeźwy poranek na drogach powiatu mińskiego

18:22, 21.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci ruchu drogowego przeprowadzili wczoraj w godzinach rannych cykliczną akcję, której celem jest wykluczenie z ruchu nietrzeźwych kierujących pojazdami. Mundurowi pojawili się na obwodnicy Dobrego. Niestety, trzech kierujących straciło tego dnia swoje uprawnienia. Powód? Alkohol w organizmie.

Trzech kierujących pod wpływem alkoholu, ujawnili wczoraj policjanci ruchu drogowego podczas prowadzonej akcji antyalkoholowej. Od wczesnych godzin rannych mundurowi pojawili się na drogach powiatu mińskiego. Głównym nadzorem objęli drogę z Węgrowa do Stanisławowa.

Podczas przeprowadzonych tego dnia ponad dwustu badań na trzeźwość, u trzech mieszkańców powiatu policjanci stwierdzili obecność alkoholu. Rekordzista miał ponad promil.

Teraz każdy z mężczyzn który kierował „pod wpływem” odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zapowiadają kolejne takie akcje w różnych częściach powiatu.

Przestrzegamy, że nie będzie żadnej taryfy ulgowej za kierowanie samochodem po alkoholu. Takie zachowanie będzie egzekwowane z całą surowością obowiązujących przepisów. Jazda z promilami w organizmie grozi odpowiedzialnością prawną i w konsekwencji zatrzymaniem uprawnień.

Złym przykładem przyzwolenia na kierowanie w stanie nietrzeźwości niech będzie jeden z ujawnionych przypadków nietrzeźwego kierującego, w którym zarówno kierujący jak i pasażerka byli nietrzeźwi.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone