Zamknij

Sprawca rozboju zatrzymany

20:27, 18.04.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci mińskiej komendy ustalili i zatrzymali 40-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego, który w niedzielny wieczór przed jednym z bloków na terenie miasta dokonał rozboju, bijąc a następnie kradnąc telefon komórkowy i klucze od mieszkania 47-letniego mężczyzny. Podejrzany usłyszał w tej sprawie zarzuty karne. Wczoraj miński sąd zastosował wobec niego 3-miesięcznyy areszt.

W niedzielny wieczór, policjanci mińskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że przed jednym z bloków na terenie miasta, doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami. Kiedy przyjechali na miejsce okazało się że 40-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego pobił drugiego mężczyznę a następnie zabrał mu telefon komórkowy i klucze od mieszkania.

Funkcjonariusze udzieli pokrzywdzonemu niezbędnej pomocy, a następnie błyskawicznie ustalili personalia sprawcy rozboju. Udali się do jego mieszkania gdzie podczas przeszukania odnaleźli skradziony telefon oraz klucze. Podczas policyjnych czynności, 40-latek zachowywał się bardzo agresywnie, znieważył mundurowych słowami wulgarnymi oraz groził im pozbawieniem życia. W ten sposób usiłował zmusić policjantów aby odstąpili od swoich służbowych czynności.

Dzięki sprawnemu działaniu patrolowców, mężczyzna został błyskawicznie obezwładniony i zatrzymany. Następnie został przewieziony do komendy gdzie trafił do policyjnej celi.

Śledczy zbierali w tym czasie dowody popełnionych przestępstw. W wyniku ich ustaleń i zgromadzonego materiału procesowego, mężczyzna usłyszał zarzut rozboju, naruszenia nietykalności cielesnej policjantów, znieważenia i gróźb.

Wczoraj miński sąd przychylił się do wniosku prokuratury i policji, i zastosował wobec podejrzanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi wysoka kara pozbawienia wolności.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone