Zamknij

Uroczyste otwarcie Punktu Przyjęć Dzielnicowego w Cegłowie

15:22, 06.12.2018 | N.S/UG Cegłów
Skomentuj

Dzięki współpracy samorządu Gminy Cegłów z Komendą Powiatową Policji w Mińsku Mazowieckim, 5 grudnia w Cegłowie odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Przyjęć Dzielnicowego. Punkt mieści się w prawej części budynku Apteki - w lokalu, w którym mieszkała wcześniej śp. Dr Maria Łupież.
W uroczystej inauguracji funkcjonowania punktu, oprócz cegłowskich władz samorządowych, księży i kierowników jednostek, wzięli udział przedstawiciele policji - Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim nadkom. Zbigniew Kołecki oraz Komendant Komisariatu Policji w Mrozach nadkom. Tomasz Pluchrat.
Nowo otwarte miejsce przyjęć interesantów z pewnością przyczyni się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców gminy, jak również usprawni kontakt z dzielnicowym. Poza dyżurami dzielnicowego - aspiranta Mariusza Korporowicza, punkt będzie pełnił funkcję miejsca spotkań Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz konsultacji psychologicznych dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Informację o dyżurach dzielnicowego w punkcie zostaną umieszczone na drzwiach wejściowych do budynku. W przypadku jakichkolwiek zmian - informacja będzie aktualizowana.
Kontakt z dzielnicowym aspirantem Mariuszem Korporowiczem:

  • służbowy telefon komórkowy: 600 997 237,
  • telefon stacjonarny: (25) 757 41 77,
  • e-mail: dzielnicowy.mrozy18@ksp.policja.gov.pl.

 

(N.S/UG Cegłów)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone