Zamknij

17 zarzutów kryminalnych i trzy miesiące aresztu dla 27-latka

14:57, 26.07.2018 | N.S/kpp minsk maz
Skomentuj

17 zarzutów kryminalnych- to efekt czynności podjętych przez funkcjonariuszy mińskiej komendy wobec 27-latka z Mińska Mazowieckiego. Mężczyzna podejrzany jest o popełnienie wielu przestępstw, między innymi kradzieży, kradzieży z włamaniem i innych. Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego trzy miesiące aresztu. Mężczyźnie grozi wysoka kara więzienia.
W ciągu ostatnich tygodni na terenie Mińska Mazowieckiego i okolic doszło do kilku kradzieży rowerów i elektronarzędzi. Wyjaśnieniem tych zdarzeń zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Podczas kontroli jednego z lombardu na terenie miasta, ujawnili dwa rowery pochodzące z kradzieży. Rowery zostały zabezpieczone i przekazane właścicielom. Policjanci ustalili osobę, która sprzedała te rowery właścicielowi lombardu.
Jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu. Na początku ubiegłego tygodnia podczas jednej z kontroli drogowych mundurowi ujawnili 27-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego podejrzewanego o dokonanie opisywanych przestępstw. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Śledczy zajmujący się tą sprawą zgromadzili obszerny materiał dowodowy w sprawie. Dodatkowo, dzięki pracy dochodzeniowców, ustalono kolejne czyny, których dopuścił się zatrzymany 27-latek.
Zebrany materiał dowodowy umożliwił przedstawienie łącznie 17 zarzutów kryminalnych, w tym dotyczących kradzieży, kradzieży z włamaniem, niestosowania się do wyroku sądu, paserstwa oraz posiadania środków odurzających.
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim na wniosek Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi wysoka kara więzienia.

(N.S/kpp minsk maz)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone