Zamknij

Policja poszukuje zaginionej 65-latki

10:45, 16.05.2018 | N.S/KPP Mińsk Mazowiecki
Skomentuj

Policjanci Wydziału Kryminalnego poszukują zaginionej 65-letniej Bogusławy Majszyk. Zaginiona od 7 maja nie utrzymuje kontaktu z rodziną i nie jest znane jej miejsce pobytu. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o zaginionej.
Policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych prowadzą sprawę poszukiwawczą Bogusławy Majszyk. 65-latka z Mińska Mazowieckiego od 7 maja nie utrzymuje kontaktu z rodziną i nie jest znane jej miejsce pobytu. W dniu zaginięcia posiadała ze sobą zegarek pozłacany Tissot i złoty pierścionek z oczkiem. Rysopis zaginionej: wzrost 157 cm, waga 47 kg, szczupła, krótkie włosy jasny blond, oczy niebieskie, twarz owalna, brak znaków szczególnych.
Policjanci apelują do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat zaginionej o kontakt z oficerem dyżurnym mińskiej komendy pod numerem telefonu 25 759 72 00, 997 lub 112. Informacje można również przesyłać mailowo na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl

(N.S/KPP Mińsk Mazowiecki)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone