Zamknij

Kolejna sprawa z narkotykami w tle

15:26, 20.02.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował łukowski sąd wobec 24-latka, u którego policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków. Z zabezpieczonych u niego substancji psychotropowych i środków odurzających można byłoby wytworzyć około 200 porcji dilerskich amfetaminy i ponad 300 porcji marihuany.

Łukowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że młody mieszkaniec naszego miasta może mieć narkotyki. 24-latek mówił funkcjonariuszom, że nie ma nic wspólnego z narkotykami. Kryminalni nie wierzyli w jego zapewnienia i znaleźli w jego ubraniach kilkadziesiąt woreczków foliowych z suszem. Dodatkowo w plecaku młodego mężczyzny funkcjonariusze znaleźli woreczek ze sproszkowana substancją i elektroniczną wagę. Po sprawdzeniu okazało się że w woreczkach tych była marihuana i amfetamia.

Ze znacznych ilości zabezpieczonych substancji psychotropowych i środków odurzających, można byłoby wytworzyć około 200 porcji dilerskich amfetaminy i ponad 300 porcji marihuany. 24-latek już usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartek łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec młodzieńca środek zapobiegawczy. Co najmniej trzy najbliższe miesiące 24-latek spędzi w areszcie tymczasowym. Teraz prowadzący postępowanie ustalą skąd młody mężczyzna miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.

To już czwarta osoba w tym roku, zatrzymana przez łukowskich kryminalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wobec której zastosowano środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

taka rada dla młodyctaka rada dla młodyc

2 0

piorą beret twarde narkotyki, chęć zarobienia z pozoru "łatwych" pieniędzy, kończy się wyrokami i odsiadką w więzieniu na długie lata, nie te czasy na takie zarabianie, już lepiej wyjechać za granicę i zarabiać pieniądze niż mieć przerwę w życiorysie i zniszczone życie... 16:49, 20.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MoniaMonia

0 0

Cześć mam na imię Monika, jeśli chcesz poznać moc namiętności i zostać moim Panem, napisz do mnie. Zapraszam na gorące chwile uniesień w zaciszu mojego domu lub hotelu. Jestem szaloną studentką szukającą przygód, chętnie poznam miłego Pana w celu wspólnego spełniania fantazji. Złap mnie na http://panieonline.pl/monia89
Mój nick to Monika89. Do zobaczenia ;)


13:33, 21.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%