Zamknij

Dwie osoby zatrzymane za handel narkotykami

16:58, 15.02.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Łukowscy policjanci zatrzymali 24-latkę oraz jej rówieśnika za posiadanie i handel narkotykami. Mężczyzna sprzedawał je nawet małoletnim. Oboje już usłyszeli zarzuty, a sąd zdecydował o tymczasowym areszcie. Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Łukowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że dwoje młodych mieszkańców naszego powiatu może zajmować się sprzedażą narkotyków.

W mieszkaniu zajmowanym przez 24-latkę funkcjonariusze znaleźli prawie 100 gramów amfetaminy, blisko 50 gramów mefedronu i kilka gramów marihuany. Tego samego dnia kryminalni zatrzymali też 24-letniego kolegę młodej kobiety. Młodzieniec miał przy sobie kilka gramów meferdronu. Prokurator i policjanci ustalili między innymi, że młody mężczyzna sprzedawał także narkotyki małoletnim. Młodzi ludzie usłyszeli już zarzuty. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend sąd przychylił się do wniosku łukowskiej policji oraz prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy wobec dwojga młodych ludzi. Teraz co najmniej 3 najbliższe miesiące spędzą oni w areszcie tymczasowym. Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%