Zamknij

Zabezpieczyli ponad kilogram amfetaminy

13:52, 11.01.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Ponad kilogram amfetaminy zabezpieczyli u 24-latka łukowscy kryminalni. Część z tych narkotyków ukryta była między innymi w zamrażarce lodówki. Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzuty i trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

W minionym tygodniu łukowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkający w podłukowskiej miejscowości 24-latek może posiadać znaczne ilości narkotyków. Kolejny już raz ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Policjanci przeszukując dom zajmowany przez młodego mężczyznę znaleźli ukryte w zamrażalniku lodówki plastikowe wiaderko. Wewnątrz była sproszkowana substancja. W innym miejscu mieszkania policjanci odnaleźli woreczki z podobną substancją. Po wstępnym sprawdzeniu okazało się, że w wiaderku i woreczkach było prawie 1200 gramów amfetaminy. Kryminalni znaleźli też u 24-latka wagę i marihuanę. Nielegalne substancje zostały zabezpieczone.

Młody mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za posiadania znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz prowadzący postępowanie policjanci ustalają, skąd mężczyzna posiadał taką ilość amfetaminy i czy zajmował się także jej rozprowadzaniem.

10 stycznia łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 24-latka trzymiesięczny tymczasowy areszt.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA