Zamknij
REKLAMA

Kontrolowali parking przy Dworcowej

09:04, 23.11.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Mandaty i zatrzymane dowody rejestracyjne - to efekty pracy łukowskich policjantów, sprawdzających pojazdy i osoby przebywające w nocy na parkingu przy ulicy Dworcowej. Wiele z przebywających tam osób lekceważyło obowiązujące obostrzenia, a część z nich spożywała alkohol w miejscu do tego nie przeznaczonym.

Do łukowskich policjantów często wpływają informacje o nagannym zachowaniu młodzieży, ostatnio tej zbierającej się na parkingu przy ulicy Dworcowej. Mieszkańcy naszego miasta skarżyli się głośne „imprezowanie”, hałas jeżdżących tam w nocy samochodów, a w szczególności na śmieci pozostawione na parkingu i w okolicy.

Minionej nocy miejsce to skontrolowali łukowscy mundurowi. Policjanci sprawdzili kilkadziesiąt znajdujących się tam pojazdów i prawie 150 osób. Działania łukowskich mundurowych wspomagali policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej.

Policjanci sprawdzali stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny ich pojazdów. Wśród kilkudziesięciu sprawdzonych samochodów, stan techniczny dwóch aut nie spełniał wymogów, mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne.

Blisko 20 osób znajdujących się na parkingu policjanci ukarali mandatami. Ukarane osoby mimo obowiązku nie zakrywały nosa i ust, część z nich spożywała alkohol w miejscu do tego nie przeznaczonym.

Przy okazji zachęcamy do skorzystania również z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To aplikacja, która posiada zakładki za pomocą których można anonimowo poinformować o zauważonych przez nas zagrożeniach i uciążliwych zachowaniach.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA