Zamknij

23-latek z dożywotnim zakazem kierowania

17:09, 28.09.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Dożywotni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna a nawet do 5 lat pozbawienia wolności to konsekwencje z jakimi musi liczyć się 23-latek z Łukowa.

27 września młody mężczyzna kierując samochodem marki Honda zjechał z jezdni i uderzył w metalową wiatę śmietnikową. Okazało się, że miał 2 promile alkoholu w organizmie i obowiązywał go sądowy zakaz kierowania pojazdami. Przed godziną 18.00 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ul. Kiernickich. Ze zgłoszenia wynikało, że osobowe auto „wpadło” w metalową wiatę śmietnikową. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że poruszający się drogą biegnącą w obszarze zabudowanym kierujący samochodem marki Honda 23-latek stracił panowanie nad pojazdem.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że pośrednią przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość pojazdu. Jednak najistotniejszą rolę w wypadku „odegrał” alkohol. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący hondą miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mundurowi ustalili też, że młodzieniec był już w przeszłości karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i aktualnie obowiązuje go 4-letni sądowy zakaz kierowania pojazdami. W wyniku wypadku 23-latek doznał obrażeń ciała, na szczęście nie zagrażają one jego życiu.

Wkrótce młodzieniec usłyszy zarzuty.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

ObiektywnyObiektywny

1 1

Zamknac i wyrzucić kluczyk, jak gowniak w wieku 23 lat już miał zabrane uprawnienia to zamknąć na bezwzgledna osiedle. Może się czegoś nauczy 11:59, 29.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SpierdalajSpierdalaj

0 3

Nie zesraj sie stary dziadu 20:18, 30.09.2020


na szczęście nie zagna szczęście nie zag

1 0

raczej "na nieszczęście innych nie zagrażają one jego życiu" 09:11, 30.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%