Zamknij

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany w Biardach

11:49, 11.02.2020 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Dzięki anonimowej informacji łukowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego.

47-latek jadący fiatem miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna już „stracił” prawo jazdy, a wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi mu co najmniej trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna, a nawet dwuletnia „odsiadka”.

W poniedziałek (10 lutego) przed godziną 22:00 z dyżurnym łukowskiej komendy skontaktował się telefonicznie anonimowy rozmówca, który poinformował o jadącym „wężykiem” samochodzie, którego kierujący może być pod działaniem alkoholu. Ze zgłoszenia wynikało, że pojazd typu crossover jedzie drogą krajową nr 63 w Biardach. Z kolejnego zgłoszenia wynikało, że auto to zjechało na drogę prowadzącą do miejscowości Klimki i jedzie dalej w kierunku Dąbia. Po kilkunastu minutach opisywane przez zgłaszającego auto zostało zauważone przez policjantów z łukowskiej drogówki. Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Fiat 47-latka z gminy Stanin.

Informacja przekazana przez anonimowego zgłaszającego potwierdziła się. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący autem miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna już „stracił” prawo jazdy, a wkrótce usłyszy zarzuty. 47-latek musi się liczyć z co najmniej trzyletnim zakazem prowadzenia pojazdów, wysoką grzywną, a nawet dwuletnią „odsiadką”.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone