Zamknij
REKLAMA

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

10:43, 30.11.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Dwoje dorosłych i dwoje dzieci przewiezionych do szpitala, dwa uszkodzone pojazdy – to skutki zdarzenia drogowego do jakiego doszło wczoraj w Siedliskach. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skrzyżowaniu kierującej toyotą. Na szczęście urazy jakich doznali uczestnicy zdarzenia nie zagrażają ich życiu.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Adamowie zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Siedliskach. Ze zgłoszenia wynikało między innymi, że jednym z pojazdów są pokrzywdzone dzieci. Policjanci którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że na skrzyżowaniu dróg, kierujący samochodem marki Renault 36-latek z gminy Adamów, zderzył się z toyotą, którą kierowała 25-latka z gminy Wojcieszków. W wyniku wypadku kierujący pojazdami, a także 10-miesięczny i 2,5-letni chłopcy z toyoty doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście po badaniach lekarskich okazało się, że urazy jakich doznali uczestnicy zdarzenia nie zagrażają ich życiu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów z łukowskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem renault 36-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, nadjeżdżającej z prawej strony kierującej samochodem marki Toyota.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne okoliczności i szczegóły zdarzenia, a sprawa najdzie swój finał w sądzie.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz