Zamknij

Poważny wypadek w Sięciaszce

10:48, 29.04.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Poważne obrażenia ciała kierowcy i całkowicie zniszczony samochód audi – to skutki wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj po godzinie 21.00 w Sięciaszce. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący autem 29-letni łukowianin zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mundurowi ustalili też, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami.

W sobotę (27 kwietnia) po godzinie 21.00 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej nr 76 w Sięciaszce. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy po uderzeniu w przydrożne drzewo „dachował” na pobliskim polu, a jego kierowca wypadł z pojazdu. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że pojazdem biorącym udział w wypadku był samochód marki Audi i że kierował nim 29-letni łukowianin. Młody mężczyzna z miejsca zdarzenia z poważnymi urazami został odwieziony karetką do szpitala. Tam pobrano od niego krew do badań.

Dodatkowo policjanci ustalili, że młody mężczyzna był w przeszłości karany za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i aktualnie obowiązuje go sądowy zakaz kierowania pojazdami. Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne okoliczności i szczegóły zdarzenia drogowego, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone