Zamknij

Śmiertelny wypadek na trasie Łuków - Wojcieszków

21:40, 28.04.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W godzinach popołudniowych doszło do tragicznego wypadku na trasie Łuków - Wojcieszków.

W niedzielę (28 kwietnia) po godzinie 16:30 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 808 w Bystrzycy. Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się dwa auta osobowe, że jadące nimi osoby są ranne. Mundurowi na miejscu wypadku ustalili, że kierujący samochodem marki Audi 29-latek z gminy Wojcieszków zderzył się z samochodem marki Honda, którym kierowała 65-latka z gminy Krzywda. Pojazdy po zderzeniu zjechały z drogi i „dachowały” na przydrożnym polu. Okazało się, że pokrzywdzona kobieta doznała poważnych obrażeń ciała i zmarła na miejscu zdarzenia. Kierowca audi, jego 91-letni pasażer oraz 66-letni pasażer hondy doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

Pracujący pod nadzorem prokuratora policjanci ustalili wstępnie, że kierująca hondą kobieta wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą samochodowi marki Audi, wskutek czego doszło do zderzenia aut. Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku.

 

fot. Stanisław Pogotowie

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone