Zamknij

Żona włamała się do garażu męża i go okradła

20:20, 20.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszała wczoraj 39-latka spod Łukowa. Kilkanaście dni temu jej mąż zawiadomił policjantów, że ktoś włamał się do jego garażu, a potem ukradł z samochodu portfel z dokumentami i pieniędzmi. Policjanci z łukowskiej dochodzeniówki ustalili, że włamywaczem jest jego żona.

Łukowscy policjanci prowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem, do jakiej doszło kilkanaście dni temu, w jednej miejscowości w gm. Łuków. Ze zgłoszenia złożonego przez pokrzywdzonego wynikało, że w nocy sprawca włamał się do garażu i po splądrowaniu pomieszczenia ukradł z niezamkniętego samochodu marki Audi portfel. Mężczyzna mówił, że w portfelu było tysiąc złotych, dokumenty osobiste oraz dokumenty auta.

Policjanci z łukowskiej dochodzeniówki analizując wszystkie ustalenia i zabezpieczone ślady, bardzo szybko ustalili, że do garażu włamała się żona pokrzywdzonego mężczyzny. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta „wyważyła” drzwi do pomieszczenia i potem porozrzucała leżący tam sprzęt. Następnie znalazła w schowku niezamkniętego auta portfel z dokumentami i pieniędzmi.

W środę (19 marca) 39-latka usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem i wyraziła chęć dobrowolnego poddania się karze. Wkrótce jej sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Kobiecie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone