Zamknij

Łuków: Zaginął 22-latek

17:03, 19.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z łukowskiej komendy poszukują Adriana Kurowskiego. 22-letni mężczyzna 10 stycznia wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jet o kontakt z policją.

Zaginiony to:

Adrian Kurowski
lat 22
zam. Aleksandrów, gm. Łuków

Z ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna 10 stycznia b.r. około godz. 17:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, kurtkę zimową koloru granatowego długości 3/4.

Rysopis: wzrost około 185 cm, waga około 75 kg, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemne, twarz szczupła, owalna. Na twarzy posiadał zarost w postaci brody i wąsów.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone