Zamknij

Pięć osób w szpitalu, dwa rozbite auta, uszkodzony słup, znak i barierka

09:24, 19.12.2018 | KMP Łuków
Skomentuj

Pięć osób przewiezionych do szpitala, dwa rozbite samochody, uszkodzony słup, znak drogowy i metalowa barierka – to skutki zdarzenia drogowego, do jakiego doszło 18 grudnia w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej, gdzie kierująca samochodem marki Audi uderzyła w tył citroena. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych urazów.
Na szczęście niegroźnych obrażeń doznali uczestnicy zdarzenia drogowego, do jakiego doszło 18 grudnia po godzinie 9.30 w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej. Z ustaleń policjantów łukowskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem marki Audi 21-latka z gminy Łuków, uderzyła w tył samochodu marki Citroen, którym kierował 58-letni łukowianin. Następnie citroen zjechał na prawe pobocze i uderzył w betonowy słup. Z kolei audi młodej kobiety zjechało na lewą stronę drogi i uderzyło w metalową barierę oraz w znak drogowy. Z miejsca zdarzenia 21-latka z audi, 58-letni kierowca citroena oraz jego troje pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach lekarskich okazało się, że życiu i zdrowiu pokrzywdzonych uczestników zdarzenia nie zagraża niebezpieczeństwo.
Teraz prowadzący postępowanie policjanci sprawdzą szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia, ustalą dlaczego kierująca samochodem marki audi 21-latka uderzyła w tył citroena.
Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

(KMP Łuków)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone