Zamknij

Pięć osób w szpitalu, dwa rozbite auta, uszkodzony słup, znak i barierka

09:24, 19.12.2018 | KMP Łuków
REKLAMA
Skomentuj

Pięć osób przewiezionych do szpitala, dwa rozbite samochody, uszkodzony słup, znak drogowy i metalowa barierka – to skutki zdarzenia drogowego, do jakiego doszło 18 grudnia w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej, gdzie kierująca samochodem marki Audi uderzyła w tył citroena. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych urazów.
Na szczęście niegroźnych obrażeń doznali uczestnicy zdarzenia drogowego, do jakiego doszło 18 grudnia po godzinie 9.30 w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej. Z ustaleń policjantów łukowskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem marki Audi 21-latka z gminy Łuków, uderzyła w tył samochodu marki Citroen, którym kierował 58-letni łukowianin. Następnie citroen zjechał na prawe pobocze i uderzył w betonowy słup. Z kolei audi młodej kobiety zjechało na lewą stronę drogi i uderzyło w metalową barierę oraz w znak drogowy. Z miejsca zdarzenia 21-latka z audi, 58-letni kierowca citroena oraz jego troje pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach lekarskich okazało się, że życiu i zdrowiu pokrzywdzonych uczestników zdarzenia nie zagraża niebezpieczeństwo.
Teraz prowadzący postępowanie policjanci sprawdzą szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia, ustalą dlaczego kierująca samochodem marki audi 21-latka uderzyła w tył citroena.
Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

(KMP Łuków)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone