Zamknij
REKLAMA

Łukowscy mundurowi pomagają chorym dzieciom

10:44, 30.11.2018 | N.S/M.J
Skomentuj

Unikatowy kalendarz na 2019 rok zaprezentowali w szpitalu łukowscy policjanci. To element kolejnej już akcji, którą mundurowi chcą wesprzeć najmłodszych pacjentów. Licząc na wsparcie inicjatywy, policjanci zachęcają do zakupu kalendarza i zapewniają, że całkowity dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla Oddziału Dziecięcego.
Łukowscy mundurowi wspierani przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów woj. lubelskiego w Łukowie i Samorząd Gminy Trzebieszów byli inicjatorami kolejnej akcji wspierania najmłodszych pacjentów naszego szpitala. Tym razem wyprodukowano kalendarz na 2019 rok, w którym głównymi bohaterami są policjantki i policjanci z Łukowa. Dzisiaj funkcjonariusze oraz maskotka łukowskich policjantów – komisarz Miś, wraz z personelem Oddziału Dziecięcego poinformowali o inauguracji tej akcji. Wszyscy obecni na spotkaniu dowiedzieli się o celu przyświecającym inicjatywie i o tym, że całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla Oddziału Dziecięcego.
Osoby zainteresowane wsparciem inicjatywy, które wyrażą chęć zakupu kalendarza, mogą dokonać wpłaty minimalnej kwoty – 50 zł na konto bankowe:
71 9204 0001 0000 5744 2000 0010
Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów woj. lubelskiego w Łukowie, z tytułem wpłaty „Kalendarz 2019”.
By odebrać kalendarz, należy zgłosić się do KPP w Łukowie lub każdego z Urzędów Miast i Urzędów Gmin powiatu łukowskiego, z potwierdzeniem dokonania przelewu na wskazane konto.
Zachęcamy do zakupu unikalnego kalendarza na 2019 rok i wsparcia inicjatywy łukowskich policjantów. Mundurowi kolejny już raz, skromnym gestem chcą wywołać zadowolenie i uśmiech na twarzach najmłodszych pacjentów. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie uśmiech i dobry humor jest najlepszym lekarstwem.

(N.S/M.J)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone