Zamknij

31-latek przygnieciony przez ciężarówkę. Zmarł na miejscu.

15:33, 28.09.2018 | N.S/M.J
Skomentuj

Do nieszczęśliwego wypadku doszło 27 września na jednej z posesji w gm. Wojcieszków. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-latek został przygnieciony przez samochód marki Volvo, gdy sprawdzał lub naprawiał elementy podwozia pojazdu. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
27 września wieczorem policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu, do jakiego doszło w gm. Wojcieszków. Ze zgłoszenia wynikało, że na jednej z posesji ciężarówka przygniotła młodego mężczyznę. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że na znajdującego się pod samochodem marki Volvo 31-latka z gm. Wojcieszków „opadł” pojazd. Niestety elementy auta przygniatając mężczyznę doprowadziły do urazów, na skutek których pokrzywdzony zmarł. Ze wstępnych ustaleń pracujących razem z prokuratorem policjantów wynika, że pokrzywdzony najprawdopodobniej sprawdzał lub chciał naprawić usterkę w jednym z układów podwozia ciężarówki i w tym czasie został przygnieciony przez pojazd.
Teraz prowadzący postępowanie dokładnie ustalą w jaki sposób doszło do tego wypadku.
Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach oraz o odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu i zapewnienie asekuracji innej osoby.

(N.S/M.J)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone