Zamknij

Zatrzymany za picie piwa na łukowskim osiedlu. Okazało się, że jest poszukiwany

11:53, 13.04.2018 | N.S/KPP Łuków
REKLAMA
Skomentuj

Do zakładu karnego został doprowadzony 25-latek z województwa warmińsko-mazurskiego, którego zatrzymali łukowscy policjanci. Młody mężczyzna pił piwo na osiedlu, a w kurtce miał schowaną marihuanę. Mundurowi ustalili, że zatrzymany młodzieniec jest poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd, ponieważ ma „odsiadkę” za niezapłaconą grzywnę.
W czwartkowy poranek patrolujący osiedle Chącińskiego łukowscy policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który pił piwo w pobliżu jednego z bloków mieszkalnych. Miejsce to nie było przeznaczone do spożywania alkoholu, dlatego mundurowi zwrócili uwagę młodzieńcowi na popełnione przez niego wykroczenie. Gdy funkcjonariusze ustalali personalia młodego mężczyzny, wyszło na jaw, że legitymowany przez nich 25-latek z województwa warmińsko–mazurskiego jest poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez łukowski sąd.
Okazało się, że młodzieniec nie zapłacił grzywny i musi teraz „odbyć zastępczą karę pozbawienia wolności”.  Rozmawiając z zatrzymanym 25-latkiem policjanci zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie. Widać było, że młody mężczyzna nie chciał, by mundurowi dokładnie sprawdzili jego wszystkie kieszenie. Zatrzymując młodzieńca, funkcjonariusze domyślili się, że może on jeszcze coś „mieć na sumieniu”. Policjanci nie mylili się i w kurtce 25-latka odnaleźli ukryty foliowy woreczek, w którym była niewielka ilość suszu roślinnego. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to marihuana.
Młody mężczyzna został przywieziony do komendy i za spożywanie piwa w miejscu niedozwolonym został już ukarany mandatem, usłyszał też zarzut za posiadanie środków odurzających.
Wczoraj w południe 25-latek został doprowadzony do zakładu karnego gdzie „odsiedzi” karę pozbawienia wolności.

(N.S/KPP Łuków)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone