Zamknij

Łosiczanin laureatem trzeciej edycji konkursu EkoSzkoła

20:35, 27.01.2021 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łosicach Kuba Łukaszuk, został laureatem II miejsca w trzeciej edycji konkursu EkoSzkoła, który od kilku lat jest organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

19 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu, wyłonionym spośród 332 uczestników z 23 placówek oświatowych z terenu województwa mazowieckiego. W siedzibie WFOŚiGW w Warszawie nagrodę uczniowi wręczyli Marek Ryszka prezes zarządu WFOŚiGW w Warszawie i Kamila Mokrzycka zastępca prezesa WFOŚi GW w Warszawie w obecności Krzysztofa Tchórzewskiego posła RP.

Konkurs EkoSzkoła był rywalizacją w której oceniano prace plastyczno-fotograficzne. Nagrodzone prace są wykonane dowolną techniką w szczególności przy użyciu surowców wtórnych lub przedmiotów pochodzenia naturalnego. Tematy prac plastycznych i fotografii, odzwierciedlają dotychczasowe działania szkoły na rzecz ochrony środowiska i kształtowania postaw proekologicznych . Praca Kuby Łukaszuka została wysoko oceniona przez jurorów - 54 pkt. na 55 pkt. możliwych. Kryteriami oceny były m.in. działania szkoły na rzecz ochrony środowiska, kreatywność i estetyka pracy.

Foto. wfozigw.pl, info: UMiG Łosice

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%