Zamknij

Policja zachęca do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń

20:11, 17.01.2021 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Łosicach zachęcają do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od początku działania aplikacji na terenie powiatu zostało sprawdzonych blisko 1700 zgłoszeń.

Na terenie powiatu łosickiego odnotowano niemal 1700 zgłoszeń i większość została potwierdzona. Najwięcej zgłoszeń dotyczy przekroczenia prędkości jazdy, bardzo często pojawiają się zgłoszenia dotyczące spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych,dzikich wysypisk śmieci a także wałęsających się bezpańskich psów.

Policjanci każdego dnia pracują nad wyeliminowaniem zagrożeń aby podnieść poczucie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Istotne jest naniesienie zagrożenia na mapę w miarę możliwości w jak najbardziej precyzyjny sposób, ponieważ ułatwi to policjantom dotarcie we właściwe miejsce.

Warto pamiętać, że zgłoszenie zagrożenia za pośrednictwem aplikacji KMZB nie zastąpi ani nie jest tożsame z podjęciem pilnej interwencji w sytuacji zagrożenia zdrowia czy życia ludzkiego. W takich przypadkach należy korzystać z numeru alarmowego 112.

Fot. Krajowa Mapa Zagrożeń, Info: KPP Łosice

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%