Zamknij

Kolejna miejscowość zbiera złom dla Antosi, ale czasu jest coraz mniej

19:36, 24.11.2020 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Do akcji zbiórki złomu dla Antosi Dąbrowskiej walczącej ze schorzeniem SMA przyłączają się osoby z kolejnej miejscowości.

Po mieszkańcach Platerowa i okolic, są to łosiczanie. Dzięki uprzejmości Mariana Wierzchowskiego, na parkingu przy OSP Łosice przy ul. Handlowej 7 ustawiona została przyczepa, do której od piątku 20 listopada wszyscy chętni mogą dostarczać złom, z którego sprzedaży pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie małej Tosi. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce. Liczy się każdy kilogram i każda złotówka.

Niestety, mimo kilkumiesięcznej mobilizacji i chęci wielu osób dobrej woli - nie udało się jeszcze zebrać nawet połowy kwoty potrzebnej do przeprowadzenia leczenia małej Tosi. Pocieszające też nie jest to, że w ostatnim czasie cena leku wzrosła, a czasu na rozpoczęcie leczenia dziewczynki jest coraz mniej. Postępująca choroba zaniku mięśni jest nieubłagana.

 Nie możemy czekać na lepszy czas. Nie możemy odkładać ratunku na później. Musimy to zrobić teraz, razem!Bez Was na dalszą walkę nie mamy szans....Jesteś naszą ostatnią nadzieją?? - mówią rodzice Antosi.

Fot: https://www.siepomaga.pl/antosia

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA