Zamknij
REKLAMA

Wybita szyba, skradziony rower, niebezpieczny manewr

20:28, 16.11.2020 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Najważniejsze wydarzenia odnotowane przez funkcjonariuszy policji w kronice KPP Łosice w dniach 8-15 listopada.

  • W niedzielę 8 listopada w miejscowości Huszlew, nieznany sprawca wybił szybę w oknie domu jednorodzinnego. 57-letnia zgłaszająca oszacowała straty na 600 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.
  • 9 listopada 2020r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży roweru marki Kross. Nieznany sprawca wszedł do otwartej piwnicy w jednym z bloków w Łosicach, skąd zabrał jednoślad. 40-letni pokrzywdzony oszacował straty na 800 zł.
  • W czwartek 12 listopada w miejscowości Woźniki na drodze krajowej K-19, doszło do zdarzenia drogowego w obszarze zabudowanym. Kierujący nieustalonym samochodem osobowym będąc na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się o bok naczepy samochodu ciężarowego jadącego z  przeciwka, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Kierujący ciężarową scanią, 34-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego nie odniósł obrażeń, KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.
  • 15 listopada w Łosicach na ul. Międzyrzeckiej, wprost pod jadący samochód marki ford wbiegła sarna. Do zderzenia zwierzęcia z pojazdem doszło poza obszarem zabudowanym. Kierujący, 48-letni mieszkaniec gminy Łosice nie odniósł obrażeń, natomiast zwierzę padło na miejscu. W miejscu zdarzenia nie obowiązywał znak ostrzegający o obecności dzikich zwierząt przechodzących na drugą stronę jezdni.

Info: KPP Łosice

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA