Zamknij
REKLAMA

Gminne obchody Święta Niepodległości z fotkami na 102

20:44, 15.11.2020 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Tegoroczne święto niepodległości w Sarnakach oprócz tradycyjnej części, która odbyła się w wąskim gronie – uświetniła także bardzo ciekawa akcja patriotyczna.

Świętowanie 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, rozpoczęły się w Sarnakach od w mszy św. za ojczyznę, która została odprawiona w kościele. Następnie, przedstawiciele Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Akcji V2:  dyrektor szkoły Beata Rosiak oraz poczet sztandarowy, razem z wójtem Grzegorzem Arasymowiczem oraz prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Sarnackiej Agatą Wasilewską udali się na parafialny cmentarz. Tam oddano cześć poległym w obronie naszego kraju i złożyli kwiaty na odnowionej mogile Żołnierzy Wojska Polskiego z 1920 r.

W ramach tegorocznych obchodów sarnacka społeczność przygotowała akcję Niepodległa na 102. Polegała ona na wykonaniu zdjęcia obrazującego współczesny przejaw patriotyzmu. Z przesłanych zdjęć powstał niepodległościowy album, w którym docelowo miały się znaleźć przynajmniej 102 zdjęcia – ale jak się okazało, przesłano ich dużo więcej. Organizatorem akcji była Szkoły Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć przesłanych w ramach niepodległościowej akcji. Wszystkie można zobaczyć w albumie znajdującym się pod tym LINKIEM.

Foto i info: fb/Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach

(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA