Zamknij
REKLAMA

Włamanie na konto, okradziony sklep, czołowe zderzenie

21:40, 12.11.2020 | K.U
Skomentuj
REKLAMA

Najważniejsze wydarzenia odnotowane przez funkcjonariuszy policji w kronice KPP Łosice w dniach 3-5 listopada.

  • We wtorek 3 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie komputerowym. Nieznany sprawca złamał zabezpieczenia prywatnego konta 33-letniego mieszkańca gminy Sarnaki na jednym z portali ogłoszeniowych i za jego pośrednictwem umieścił ogłoszenia dotyczące sprzedaży elektronarzędzi. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.
  • W środę 4 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Nieznany sprawca, działając na terenie Niemiec i Belgii, przełamał zabezpieczenia kart firmowych służących do uiszczania opłat drogowych i dokonał opłat powodując straty przekraczające 3,5 tysiąca złotych na szkodę 44-letniego mieszkańca gminy Huszlew. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.
  • W czwartek 5 listopada nieznany sprawca dokonał kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych oraz alkoholu na szkodę łosickiego marketu. Straty zostały oszacowane na łączna kwotę ponad 1 tys. zł.
  • Tego samego dnia w miejscowości Myszkowice doszło do wypadku poza obszarem zabudowanym. Kierujący samochodem marki Audi, 33-letni mieszkaniec gminy Platerów, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Skoda, którym kierowała 23-letnia mieszkanka gminy Platerów. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.
(K.U)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA