Zamknij

OSP Rozbity Kamień ma nowy wóz strażacki

14:16, 14.09.2020 | L.K
Skomentuj
REKLAMA

Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozbitym Kamieniu dotarł długo wyczekiwany, fabrycznie nowy samochód ratowniczo-gaśniczy marki MAN.

Nowy wóz strażacki został wprowadzony przez orszak wozów bojowych składających się z trzech samochodów ratowniczo-gaśniczych. Mieszkańcy Rozbitego Kamienia uroczyście powitali nowy nabytek, skierowali podziękowania za trud włożony w pozyskanie funduszy na zakup samochodu przede wszystkim do senatora Waldemara Kraski, wójta gminy Bielany Zbigniewa Woźniaka oraz prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozbitym Kamieniu Jarosława Remiszewskiego. Były: race dymne, tort, szampan, pokaz wozu i wyposażenia, a przede wszystkim łzy płynące ze wzruszenia oraz radość i duma Strażaków Ochotników z Rozbitego Kamienia. Gmina wzbogaciła się o drugi nowy samochód ratowniczo-gaśniczy, przez co zwiększy się bezpieczeństwo mieszkańców. 

Wkrótce gmina Bielany wzbogaci się o trzeci fabrycznie nowy samochód ratowniczo-gaśniczy, który wspólnie mieszkańcy wygrali w „Bitwie o Wozy”. Trafi on do Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowiesach.

(L.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA