Zamknij
REKLAMA

Poznawać Treblinkę - historia i pamięć

19:27, 01.04.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Pandemia koronawirusa to bardzo trudny okres dla nas wszystkich. Czas izolacji i odosobnienia sprzyja różnego rodzaju refleksjom. Mamy więcej czasu na przemyślenia, często powracają też wspomnienia. Pamięcią wracamy zarówno do miejsc, które odwiedziliśmy jak i do ludzi, których napotkaliśmy na swojej drodze. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Poznawać Treblinkę - historia i pamięć. Relacje i rozważania zwiedzających Miejsce Pamięci Treblinka”. Program skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoimi refleksjami dotyczącymi Miejsca Pamięci Treblinka, zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. Być może chcielibyście podzielić się z innymi emocjami, które towarzyszą odkrywaniu tak trudnej historii. Inicjatywa ta ma na celu pomóc lepiej zrozumieć odczucia towarzyszące podczas odwiedzania Treblinki. Każdego, kto chciałby podzielić się swoją historią, wspomnieniami, czy zdjęciami – tymi historycznymi, ale również tymi powstałymi podczas zwiedzania Miejsca Pamięci Treblinka - zapraszamy do kontaktu na adres mailowy poznawactreblinke@muzeumtreblinka.eu .

Do przesyłanych materiałów prosimy o dołączenie Oświadczenia - zgody na wykorzystanie fotografii/innych materiałów (oświadczenie może zostać podpisane ręcznie i zeskanowane lub uzupełnione na komputerze i „wklejone” w treść maila), które znajduje się na stronie internetowej pod tym linkiem. Należy również zapoznać się z klauzulą informacyjną dostępną tutaj.

Pracownicy Muzeum Treblinka pracują cały czas w trybie pracy zdalnej i są do dyspozycji. Można się z nimi kontaktować mailowo.

Link do informacji na stronie Muzeum Treblinka: klik

Link do Muzeum Treblinka na facebooku: klik

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA