Zamknij

Groźny wybuch gazu w domu jednorodzinnym

13:00, 17.12.2018 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 16 grudnia, około godziny 9 do służb ratowniczych w Sokołowie Podlaskim wpłynęło bardzo groźnie brzmiące zgłoszenie o wybuchu gazu w budynku mieszkalnym w miejscowości Czaple Kolonia w gminie Repki.

Na miejsce skierowane zostały zastępy z JRG, OSP jak również policja.Po dotarciu na miejsce strażacy zastali 4 osobową rodzinę, która ewakuowała się przed przybyciem służb ratunkowych. Budynek, w którym mieszkali, nie miał oznak pożaru, ale wskutek wybuchu gazu zawaliły się 3 ściany działowe.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania jak również sprawdzenie budynku miernikami wielogazowymi pod kątem obecności gazów niebezpiecznych oraz dokładne przewietrzenie budynku. W czasie działań 2 osoby zgłosiły kierującemu działaniami ratowniczymi, że źle się czują dlatego też na miejsce zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego, który przebadał osoby, ale nie było konieczności przewiezienia ich do szpitala. Stan budynku oceni nadzór budowlany.

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone