Zamknij

Nocny pożar domu, budynek spłonął doszczętnie!

12:52, 06.10.2018 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

W nocy z 5 na 6 października, kilka minut po północy dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim odebrał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Wyrozęby-Podawce. 

Na miejsce natychmiast skierowane zostały zastępy straży pożarnej z JRG Sokołów oraz jednostki OSP z Wyroząb, Szkopów, Repek, Skrzeszewa i Sawic. Po dotarciu na miejsce strażacy zastali budynek drewniany o przybliżonych wymiarach 10x6 w pełni objęty ogniem. Z informacji, jakie uzyskali ratownicy wynikało, że w środku nie powinno być żadnych osób.
Strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej, podając 3 prądy wody w natarciu na płonący budynek oraz prąd wody w dla obrony budynku murowanego zlokalizowanego w bliskiej odległości od pożaru.
W międzyczasie wyposażeni w aparaty ochrony układu oddechowego strażacy przeszukiwali pomieszczenia domu, jak również prowadzili wewnątrz budynku akcję gaśniczą. W środku rzeczywiście nikogo nie było.
Po ugaszeniu pożaru ochotnicy oraz zawodowcy przystąpili do prac rozbiorkowych oraz do przelewania pogorzeliska. Niestety, drewniany budynek spłonął niemal doszczętnie. Dzięki sprawnej akcji udało obronić budynek murowany.
Okoliczności pożaru wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone