Zamknij

Dziecko wróciło do matki, ojciec i dziadek z zarzutami

13:04, 16.07.2018 | BG
REKLAMA
Skomentuj

Ojciec i dziadek oddali 10-miesięcznego chłopca, którego podstępnie odebrali matce w Dzierzbach w powiecie sokołowskim. Obaj usłyszeli zarzuty i mają zakaz zbliżania się do dziecka i jego matki.

W sobotę, 7 lipca, ojciec i dziadek dziecka przyjechali na posesję w Dzierzbach w gminie Jabłonna Lacka, gdzie mieszka matka chłopca i wbrew jej woli uprowadzili malucha. Kobieta próbowała temu zapobiec, rzuciła się na samochód, przejechała na masce 2 kilometry, a gdy spadła, odniosła obrażenia. Obu mężczyzn i chłopczyka poszukiwała policja.
- W piątek, 13 lipca, około godziny 19 do Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim zgłosili się ojciec dziecka ze swoimi rodzicami i dzieckiem. Chłopczyk wrócił do matki – informuje mł. asp. Jakub Więsak, rzecznik prasowy sokołowskiej policji. - Decyzją prokuratora ojciec dziecka i dziadek zostali zatrzymani. Następnego dnia zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Sokołowie Podlaskim, gdzie po złożeniu wyjaśnień usłyszeli zarzuty . W dalszym ciągu trwa postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sokołowie Podlaskim.

(BG)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone