Zamknij

Nowe fakty w sprawie zabójstwa w Sokołowie Podlaskim

21:44, 12.03.2018 | AS
REKLAMA
Skomentuj

Młody mężczyzna, który zastrzelił swoją matkę użył broni czarnoprochowej, którą kupić można przez Internet.

W poniedziałek, 12 marca, rano do sokołowskiej komendy policji zgłosił się 20-letni mężczyzna, który poinformował dyżurnego, że zabił swoją matkę. Miał ze sobą broń, której użył. Do zbrodni doszło w bloku przy ul. Piłsudskiego. 
- Na miejsce udał się patrol policji, który znalazł zwłoki 52-letniej kobiety, prawdopodobnie z raną postrzałową głowy  - informowała w południe st. sierż. Dominika Rozbicka, rzecznik prasowy sokołowskiej policji.
Zmarła była ekspedientką w jednym z sokołowskich sklepów. Jej syn w ubiegłym roku zdawał maturę, był wybitnym uczniem, w 2016 r. zdobył nawet stypendium premiera. 
Nie wiadomo na razie, w jakich okolicznościach doszło do tragedii. Sprawę wyjaśniają sokołowscy śledczy. Prawdopodobnie we wtorek zapadnie decyzja co do ewentualnego tymczasowego aresztu dla zatrzymanego 20-latka.

(AS)
REKLAMA

Komentarze (2)

:-(:-(

8 3

Straszne po prostu, słów brak. Mama pewnie była z takiego syna dumna, coś strasznego się jednak stało. 22:51, 12.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Klient topaz kolejowKlient topaz kolejow

2 1

Należy zamknąć delikwenta na jak najdłuższej. Niezaleznie gdzie. Trzeba bronić społeczeństwo przed takim zwyrodnialcem. 22:06, 13.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone