Zamknij

Sprawca zniszczonych samochodów w rękach policji

17:45, 21.10.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Siedleccy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Zbuczyn podejrzanego o uszkodzenie kilkunastu samochodów różnych marek, w wyniku którego właściciele aut ponieśli straty w kwocie blisko 20 tysięcy złotych. Za czyn, którego dopuścił się mężczyzna, grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Policjanci pionu kryminalnego z siedleckiej komendy po otrzymaniu informacji o uszkodzeniu pojazdów, do którego doszło na terenie miasta, natychmiast rozpoczęli działania. W wyniku szeregu czynności ustalili, że sprawcą jest 20-letni mieszkaniec gminy Zbuczyn.

Według ustaleń funkcjonariuszy, podejrzany wraz z dwoma kolegami wracając z zakrapianej alkoholem imprezy chciał przenocować w hotelu na terenie Siedlec. Jednak w kilku miejscach odmówiono mu noclegu. Kiedy mężczyźni dalej szli ulicami miasta 20-latek zaczął uszkadzać zaparkowane pojazdy, m.in. poprzez odrywanie lusterek, rysując powłokę lakierniczą oraz powodując wgniecenia. Koledzy próbowali go uspokoić, jednak bezskutecznie. Straty jakie spowodował mężczyzna sięgają blisko 20 tys. zł.

Dziś podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, przyznał się i jak twierdzi w dniu zdarzenia spożył dużą ilość alkoholu. 20-latkowi grozi teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%