Zamknij

Dni Siedlec 2021 już za nami

16:41, 12.09.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

MODR Warszawa Oddział Siedlce, Miasto Siedlce, Starostwo Powiatowe w Siedlcach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach, Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z o.o. Zakład w Żelkowie, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew, Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka to organizatorzy tegorocznych Dni Siedlec - XXVII Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym, które odbyły się w weekend 11-12 września w Siedlcach na terenie Agencji Rozwoju Miasta.

Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym to możliwość wymiany doświadczeń, uzyskania informacji dotyczących innowacji, zasięgania opinii oraz porad instytucji działających na rzecz rolnictwa, a także prezentacja towarów, usług i produktów. 

W tym roku zebrani mogli porozmawiać w punktach konsultacyjnych między innymi MODR, ARiMR czy KRUS. Dostępne były również oferty handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa, m.in. maszyny, urządzenia, nawozy, pasze, środki ochrony, materiały budowlane, elementy architektury ogrodowej. Dostępne były: ekspozycja płodów rolnych, a także kiermasz kwiatów, drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Można było kupić wyroby rękodzieła ludowego i artystycznego. Odbyła się także wystawa zwierząt hodowlanych i drobnego inwentarza, zaprezentowano gospodarstwa agroturystyczne i ekologiczne, a na scenie swoje umiejętności pokazały zespoły artystyczne. Wieczorem na terenach zielonych przy ulicy Jana Pawła II odbył się koncert zespołu Happysad, a także solisty Raya Wilsona. Na scenie pojawił się również Alternatywny Teatr Tańca Luz.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%