Zamknij

Policjanci zatroszczyli się o zdrowie kobiety

09:29, 29.06.2020 | MM
Skomentuj
REKLAMA

Kilka dni temu dzielnicowy ze Skórca pomógł 40-letniej kobiecie, która dzięki jego szybkiemu działaniu została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej.

 

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Skórcu, jak setki innych policjantów, co dzień sprawdzają osoby objęte kwarantanną domową. Kilka dni temu musieli błyskawicznie zareagować na nietypową sytuację. Do dzielnicowego w Skórcu zadzwoniła 40-letnia obywatelka Białorusi, przebywająca na kwarantannie w pobliskiej miejscowości. Kobieta nerwowo prowadziła rozmowę. Mówiła, że potrzebuje leków uspokajających, że nie wytrzyma w odosobnieniu.

W trakcie rozmowy chciała przerwać połączenie. Słysząc, w jak złym stanie psychicznym jest dzwoniąca, policjant przez cały czas utrzymywał połączenie telefoniczne. Kolejny policjant, natychmiast wezwał karetkę pogotowia. Mundurowi cały czas prowadząc rozmowę z kobietą pojechali do miejsca jej pobytu. Tam poczekali na przyjazd medyków, którzy zdecydowali o zabraniu 40-latki do szpitala i udzieleniu jej pomocy w warunkach ambulatoryjnych.

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA