Zamknij
REKLAMA

Konfederaci w akcji

13:52, 05.11.2019 | MP
Skomentuj
REKLAMA

Zmotywowani wynikami wyborów, działacze Konfederacji Wolność i Niepodległość, zapowiadają aktywność na lokalnym terenie. Teraz zbierają podpisy pod projektem ustawodawczym Stop 447.

Siedleccy działacze Konfederacji Wolność i Niepodległość 5 listopada zorganizowali konferencję prasową. Na jej wstępie podsumowali wyniki wyborów parlamentarnych. - To był bardzo duży sukces. Ugrupowanie, które spotkało się na partię bilarda w styczniu, w październiku wchodzi do sejmu. Lokalnie też odnieśliśmy sukces, otarliśmy się  o mandat. To daje nam energię, żeby działać poza parlamentem, mówić o rzeczach ważnych dla Polaków - zaznacza Sylwia Strus, działaczka Konfederacji, kandydatka do sejmu w minionych wyborach.

Wśród mieszkańców Siedlec działacze Konfederacji prowadzą akcję informacyjną dotyczącą obywatelskiej  inicjatywy ustawodawczej Stop 447. - Ta ustawa ma zabezpieczyć Polskę przed roszczeniami majątkowymi organizacji żydowskich. Roszczenia opiewają na 300 mld dolarów, a chodzi przecież o mienie bezspadkowe, które na całym świecie przechodzi na własność skarbu państwa - mówi Jacek Kamiński, siedlecki koordynator Rot Niepodległości. Organizacja ta została utworzona przez narodowców. - Istniejemy, żeby skupić Polaków, dla których ważne są wartości patriotyczne - dodaje Jacek Kamiński.

Konfederaci zachęcają do włączenia się w akcję zbierania podpisów. - Wystarczy wejść na stronę stop 447.info. To prosta akcja, a może wiele zmienić. Każdy, kto nazywa siebie najpierw Polakiem, później Europejczykiem, powinien czuć się zobowiązany, żeby zbierać z nami te podpisy. Zróbmy to ponad podziałami, rozmawiamy bowiem o sprawach ważnych, takich jak suwerenność i niepodległość - apeluje Sylwia Strus.

Działacze wyrazili również poparcie dla Samorządowej Karty Praw Rodzin. - Trzeba odwagi, żeby poprzeć ideę - tak Sylwia Strus skomentowała odrzucanie karty przez radnych w samorządach. - Karta Praw Rodzin nie jest wymierzona przeciwko ludziom, tylko przeciwko korporacjom, które chcą osłabić rodzinę. Ludźmi, którzy nie zakładają rodziny, łatwiej jest bowiem rządzić.

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz