Zamknij

Miał sporo za uszami, zaproponował policjantom łapówkę...

19:41, 25.12.2018 | INFO: KOM. AGNIESZKA ŚWIERCZEWSKA/KMP SIEDLCE
REKLAMA
Skomentuj

40-letni mieszkaniec Siedlec, w zamian za odstąpienie od czynności zaproponował policjantom 2 tysiące złotych. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, bo jak się okazało miał sądownie orzeczony zakaz kierowania oraz był pod wpływem alkoholu.

Policjanci z komisariatu w Mordach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volvo. Kierowca, nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Po sprawdzeniu jego danych w systemie wyszło na jaw, że mężczyzna kieruje autem, pomimo posiadania dwóch aktualnych zakazów prowadzenia pojazdów wydanych przez Sąd Rejonowy w Siedlcach, obowiązujących do 2023 roku. Był on również pod wpływem alkoholu. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W końcu kierowca wręczył funkcjonariuszom policji 2000 zł za odstąpienie od dalszych czynności i został natychmiast zatrzymany.
Mężczyznę przewieziono do KMP Siedlce i osadzono do wytrzeźwienia. Usłyszał prokuratorskie zarzuty udzielania korzyści majątkowej oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i pomimo zakazu prowadzenia pojazdów. Kierowca przyznał się do zarzucanych mu czynów. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.

(INFO: KOM. AGNIESZKA ŚWIERCZEWSKA/KMP SIEDLCE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone