Zamknij

Andrzej Sitnik niesłusznie oskarżył Wojciecha Kudelskiego

15:39, 19.10.2018 | OPR. BGG
REKLAMA
Skomentuj

Sąd Okręgowy w Siedlcach 19 października oddalił wniosek Andrzeja Sitnika o wydanie orzeczenia w trybie wyborczym przeciwko Wojciechowi Kudelskiemu. 

Chodziło o materiał wyemitowany w Wiadomościach Regionalnych TV Wschód z 17 października, w którym odniesiono się do debaty kandydatów na prezydenta miasta. 
Andrzej Sitnik w trakcie debaty powiedział: Przy budowie lodowiska wykorzystane były środki unijne, kiedy ja zarządzałem Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Do tych słów odniósł się prezydent Wojciech Kudelski, który powiedział: Pan Sitnik minął się z prawdą , bo powiedział, że lodowisko  było wykonane w znacznej części, ja dokładnie nie zacytuję, ale taki był sens wypowiedzi, z dotacji zewnętrznych. Lodowisko, proszę Państwa kosztowało ponad 5 mln, a dofinansowanie z tzw. UKFiT wynosiło 500 tys., to w granicach około 10 procent. Taka jest prawda i chyba niedobrze, że w trakcie kampanii wyborczej, ludzie, którzy chcą być Prezydentem mówią nieprawdę. 
Rozpatrując wniosek sąd stwierdził: „… wypowiedź Wojciecha Kudelskiego odpowiadała prawdzie w części dotyczącej sposobu finansowania inwestycji. Natomiast przymiotu tego nie miała wypowiedź wnioskodawcy Andrzeja Sitnika.”

(OPR. BGG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

ZamieszanieZamieszanie

0 1

Dużo się dzieje jeżeli chodzi o kandydatów na prezydenta. Liczę jedynie że uda się wygrać Panu Orzełowskiemu i zająć miejsce wójta 21:47, 19.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

frannnfrannn

0 0

oni nie kandydują na fotel prezydenta... na prezydenta i tak wygra Tchórzewski, tak czuje niedługo się dowiemy 22:33, 19.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone