Zamknij

Trzy miesiące aresztu dla dwóch siedlczan. Pobili i okradli młodego mężczyznę.

15:15, 05.10.2018 | N.S/A.Ś
Skomentuj

4 października Sąd Rejonowy w Siedlcach zdecydował o areszcie wobec dwóch siedlczan (35 i 40 lat), którzy pobili i okradli młodego mężczyznę.
W ostatni dzień września 28-letni mieszkaniec Siedlec postanowił napić się nieopodal jednego z siedleckich akademików. Kiedy opróżniał butelkę, został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Zażądali od niego pieniędzy. Przewrócili go na ziemię i pobili. Napastnicy zabrali poszkodowanemu telefon komórkowy oraz pieniądze. Mężczyzna zgłosił sprawę na policję. Podczas przesłuchania, podał w miarę dokładny opis napastników.
Opisywane przez poszkodowanego osoby wydały się policjantom znajome. Podczas przeprowadzonego postępowania pokrzywdzony bez wahania wskazał na mężczyzn, których wytypowali do sprawy siedleccy policjanci. Okazało się się, że to doskonale znani siedleckiej policji mieszkańcy miasta w wieku 35 i 40 lat.
Napastnikom przedstawiono zarzuty rozboju, za co grozi do 12 lat więzienia. Wczoraj Sąd Rejonowy w Siedlcach zastosował wobec obu mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(N.S/A.Ś)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone