Zamknij

Magdalena Daniel zaprasza konkurentów do wspólnej debaty

14:08, 17.09.2018 | N.S
Skomentuj

17 września kandydatka na prezydenta Siedlec Magdalena Daniel oficjalnie zaprosiła wszystkich kandydujących na Urząd Prezydenta Miasta Siedlce do wspólnej debaty.

- Jestem osobą dialogu i współpracy, odnoszę się z najwyższym szacunkiem do moich konkurentów i z tego miejsca gorąco ich proszę o współpracę przy organizacji debaty przedwyborczej. - oznajmiła kandydatka "Lepszych Siedlec"

Magdalena Daniel proponuje wspólną organizację na zasadzie ustalenia czasu, miejsca oraz przejrzystych zasad, które będą odpowiadały wszystkim uczestnikom debaty.
 

(N.S)

Komentarze (2)

AgataAgata

0 0

Pierwsze pytanie:
Skąd weźmie pieniądze na spłatę rat kapitału wielu kredytów (z odroczonymi terminami płatności), które Sama zaciągała swoim głosem w radzie, jak teraz Pan Kudelki ogłaszał że brak pieniędzy nawet na wykup obligacji, które miały, pomóc Miastu wyjść z patowej sytuacji. 22:16, 17.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GrwGrw

0 0

Andrzej Sitnik chciał z Panią debatować o poważnych sprawach przez ostatnie 4 lata. Jak co roku uchwalaliście FIKCYJNY budżet razem z PiS, w którym co roku brakowało kilkadziesiąt milionów złotych, na które trzeba było zaciągać obligacje to nie chciała Pani debatować. Przez tylko 3 lata wzięliście razem z PiS 90mln obligacji w kapitale - wówczas nie była Pani skłonna debatować. Mamy teraz uznać że tego nie było i jest czysta karta do debaty? Żałosne. 14:40, 19.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone