Zamknij

VI Siedlecki Rajd Oldtimerów już wkrótce

11:47, 11.07.2018 | N.S/K.R
Skomentuj

Stowarzyszenie Miłośników Techniki Zabytkowej „KORBA” zaprasza posiadaczy zabytkowych pojazdów na szóstą edycję Siedleckiego Rajdu Oldtimerów, który odbędzie się w ostatnią niedzielę wakacji, czyli 26 sierpnia.
Tegoroczna impreza będzie odbywać się pod hasłem „100 kilometrów na stulecie niepodległości”, a jej trasa będzie przebiegać aż przez osiem gmin naszego regionu, które aktywnie włączyły się w organizację rajdu (Siedlce, Domanice, Kotuń, Mokobody, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie). Ekipa MTZ Korba już pracuje nad tym, by czekające na uczestników po drodze zadania sprawiły mnóstwo radości zarówno biorącym udział w rajdzie załogom, jak i kibicującej im publiczności. Tajemnicą do ostatniej chwili pozostanie także dokładna trasa rajdu– uczestnicy poznają ją na kilka minut przed wyruszeniem w drogę i będą musieli wykazać się umiejętnościami nawigacyjnymi.
Siedlecki Rajd zdobył już renomę jednej z najlepszych i najciekawszych imprez tego typu w Polsce. Nie dziwi więc fakt, że cieszy się ogromną popularnością. Gdzie indziej uczestnicy mogą samodzielnie poprowadzić ciągnik, ogromnego wojskowego Kraza, pobawić się koparką, postrzelać z Kałasznikowa czy pomknąć przez las czołgiem Leopard? A to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na załogi w poprzednich edycjach rajdu. W tym roku pomysły są równie ciekawe.
Dzięki sponsorom na mecie czekały będą także atrakcyjne nagrody.
Wszelkie dodatkowe informacje o rajdzie można znaleźć na stronie Stowarzyszenia MTZ KORBA na Facebooku oraz pod adresem www.mtzkorba.pl, gdzie dostępny jest formularz zgłoszeniowy.
Spośród wszystkich zgłoszeń, których jest zawsze więcej niż miejsc, organizatorzy wytypują 50 załóg. Do udziału w rajdzie dopuszczone będą jedynie pojazdy, wyprodukowane do roku 1989.       
Rejestracja uczestników VI-go Siedleckiego Rajdu Oldtimerów, odbywa się za pomocą formularza, który pojawi się po kliknięciu przycisku ZAREJESTRUJ SIĘ, umieszczonego na naszej stronie internetowej. O zakwalifikowaniu do udziału w rajdzie, organizatorzy poinformują telefonicznie, SMSem lub mailem.
Chętni proszeni są też o przesłanie oddzielnym mailem, zdjęcia pojazdu, który zgłaszają do uczestnictwa w rajdzie, na adres: mtzkorba@wp.pl

(N.S/K.R)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone