Zamknij

Wachlarz możliwości na XV Siedleckich Targach Pracy. Już w ten piątek.

15:10, 13.06.2018 | N.S/www.siedlce.pl
Skomentuj

Tym razem w zmienionej formule i w innym miejscu- w szkole, bliżej młodzieży. Powiatowy Urząd Pracy zaprasza 15 czerwca wszystkich poszukujących pracy do "Samochodówki".
W tym roku Powiatowy Urząd Pracy wyszedł poza swoje mury i zlokalizował targi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3- w popularnej "Samochodówce" przy ul. Popiełuszki.
Już od godz.10.00 w piątek (15 czerwca) można będzie zwiedzać i poznawać ofertę pracodawców na 66. stoiskach, które w nowej formule podzielono na 5 stref tematycznych: Przemysłu, Handlu, Usług i Transportu, Strefę Doradztwa Personalnego i HR, Strefę Zdrowia, Urody i Edukacji oraz Strefę Służb Mundurowych. Młodzież będzie miała okazję poznać ścieżkę rekrutacji (wymagania, dokumenty, bonusy itp.) do 2. firm, które podczas targów organizują otwarte spotkania z uczniami: Stadlera i Adamczuk Finanse.
W tym roku poszukujący pracy będą mieli do dyspozycji ponad 1000 zgłoszonych wolnych miejsc pracy. Ponadto- jak co roku- będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia do CV, będą bezpłatne pokazy makijażu i porady dla pracowników, jak znaleźć pracę i w niej wytrzymać.
Ci, którzy przyjdą na targi z aparatem fotograficznym wezmą udział w konkursie, w którym można będzie wygrać udział w kursie na prawo jazdy kat. B oraz wiele innych arcyciekawych nagród.
XV Siedleckie Targi Pracy- 15 czerwca w godz. 10:00-13:00, w ZSP Nr 3 - Samochodówka.

(N.S/www.siedlce.pl)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone