Zamknij

Zespół Wilki w Siedlcach. Piknik z gwiazdami z okazji 45-lecia Mostostalu.

12:12, 15.05.2018 | N.S/www.siedlce.pl
Skomentuj

Piknik z okazji Jubileuszu 45-lecia siedleckiego Mostostalu rozpocznie się 19 maja, w sobotę o godz. 14:00 na Błoniach Siedleckich. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół Wilki.
Na najmłodszych czekać będzie miasteczko rozrywki– dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, tor przeszkód i inne. Piknik będzie okazją do spotkania z najsłynniejszym trollem świata Hugo z telewizji Polsat. Klub Czerwonego Noska zaplanował na ten dzień wiele konkursów, niespodzianek i koncert w wykonaniu Pani Klaun. Na finał tej części, z koncertem „The Best Of” wystąpi Mała Orkiestra Dni Naszych. Koncerty zespołu to nieustająca interakcja z dziećmi, które non stop biorą żywy udział w śpiewaniu, konkursach i dialogach z artystami. Jest to edukacja przez uśmiech, humor i zabawę, pozbawiona nudy i sztampy. Pomysłodawcą i twórcą scenariuszy spektakli oraz wszystkich piosenek jest Jerzy Kobyliński, którego wieloletnie doświadczenie w pracy estradowej z dziećmi gwarantuje profesjonalny poziom wykonawczy i edukacyjny.
Drugą część Pikniku rozpocznie koncert zespołu Big Bit, który wykona największe przeboje grupy The Beatles oraz polskich zespołów takich jak: Skaldowie, Czerwone Gitary czy Niebiesko Czarni. Na finał wystąpi Gwiazda Wieczoru– zespół Wilki. Wilki cieszą się nieprzerwanie ogromną popularnością od 25 lat i do dzisiaj gromadzą tłumy fanów zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Z pewnością nie zabraknie więc takich hitów jak: „Urke”, „Baśka”, „Bohema”, „Eli lama sabachtani”, „Nie stało się nic” czy „Sun Of The Blue Sky".
Piknik poprowadzi Andrzej Niemirski– aktor znany z seriali „13 Posterunek”, „Ojciec Mateusz”, „Pierwsza miłość” i „Na Wspólnej” oraz filmów fabularnych tj. „Żurek” czy „Śmierć rotmistrza Pileckiego”.

Uwaga: Wydarzenie organizowane jest dla pracowników i ich rodzin, którzy dysponować będą talonami do korzystania z urządzeń rozrywkowych dla dzieci, do przekąsek z grilla i napojów. Piknik jest otwarty dla Siedlczan z tym, że wymienione wcześniej przyjemności będą dla nich płatne.
Koncerty muzyczne zaproszonych gwiazd (m.in. Wilków) będą otwarte dla wszystkich: pracowników i siedlczan.

(N.S/www.siedlce.pl)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone