Zamknij
REKLAMA

Rekordowe środki na drogi powiatowe

11:23, 19.05.2022 | PM
Skomentuj
REKLAMA

W Starostwie Powiatowym w Garwolinie podpisana została umowa z wykonawcą na modernizację i budowę dróg powiatowych na kwotę 31 mln złotych.

Inwestycja jest szczególnym sukcesem i jak komentuje starostwo powiatowe:

- To największa umowa na inwestycje powiatowe w historii naszego powiatu. Na realizację tych zadań powiat pozyskał 17 mln w ramach rządowego programu Polski Ład, kolejne 14 mln to środki przeznaczone przez powiat garwoliński. Dzięki dofinansowaniu będziemy mogli zmodernizować drogi powiatowe o łącznej długości ponad 19 km w 9 gminach powiatu garwolińskiego! To prawdziwy rekord!

Każdy rozwój jest istotny zarówno dla rządzących, ale w szczególności dla mieszkańców, których komfort życia, dzięki podjętym działaniom powiatu na pewno się poprawi.

- Sięgamy po środki rządowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna dla rozwoju gospodarczego naszego regionu jest sieć drogowa na właściwym poziomie. Dlatego wciąż zabiegamy o dofinansowania do tych zadań. Budowa i remont dróg to podniesienie poziomu i jakości życia mieszkańców naszego powiatu. Szczególne podziękowania kierujemy do Senator RP - Marii Koc za wsparcie i pomoc przy pozyskaniu środków na realizacje inwestycji drogowych i nie tylko. Dziękujemy również radnym powiatu garwolińskiego za przeznaczenie środków z budżetu Powiatu na realizację tego rekordowego przedsięwzięcia.- czytamy na oficjalnym koncie powiatu garwolińskiego.

fot.: Powiat Garwoliński

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%