Zamknij

Amfetamina i przemoc domowa - policja dotarła na czas

09:00, 19.05.2022 | PM
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowi otrzymali wezwanie do 34-latka, który zachowywał się agresywnie wobec żony.

Na miejscu interwencji funkcjonariusze znaleźli należącą do niego amfetaminę. Mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną i posiadania niewielkiej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

- Na telefon alarmowy zadzwoniła kobieta, prosząc o pomoc policjantów w związku z awanturą domową. Ze zgłoszenia wynikało, że jej mąż jest agresywny. Na miejsce wezwania od razu pojechali dzielnicowi. Mieszkaniec gminy Garwolin, którego dotyczyła interwencja, był silnie pobudzony. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec żony. Po ocenie sytuacji dzielnicowi podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny, aby odizolować sprawcę przemocy od pozostałych domowników. Jednak nie był to jeszcze koniec kłopotów 34-latka. Na miejscu interwencji policjanci zabezpieczyli narkotyki. Badanie testerem wykazało, że znaleziony proszek to amfetamina. 34-latek trafił do policyjnej celi - relacjonuje oficer prasowa mł. asp. Małgorzata Pychner.

W oparciu o zgromadzony przez kryminalnych materiał dowodowy podejrzany usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną i posiadania niewielkiej ilości narkotyków. Dzisiaj prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%